Shadowhunters 2.Sezon izle

0

Web Sitemizde Filmleri Reklamsız Olarak Yukarıda Bulunan İzleme Seçeneklerine Tıklayarak İzleyebilirsiniz.


815
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Shadowhunters 2.Sezon izle

Shadowhunters (Gölge Avcıları) olarak bilinen melek-insan melezi bir soya mensup olan Clary Fray’in hikayesini konu alıyor. 18 yaşına bastığında gerçekte kim olduğunu öğrenen Clary, annesi Jocelyn’in kaçırılmasının ardından meleklerle şeytanların savaşının ortasında kalıyor.

Cassandra Clare’in Mortal Instruments kitap serisinden televizyona uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Katherine MacNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Harry Shum Jr., Emeraude Toubia, Alan Van Sprang, Matthew Daddario ve Isaiah Mustafa gibi isimler yer alıyor.

Mortal Instruments serisi, ilk olarak The Mortal Instruments: City of Bones adıyla 2013 yılında beyaz perdeye uyarlanmış, ancak beklenilen etkiyi yaratamamıştı. Sonrasında Shadowhunters olarak televizyon ekranlarına taşınan seri, eksik yönleri olmasına karşın filme nazaran daha çok beğenildi. Dizinin yeni sezon onayı alması beklenen bir gelişmeydi, kanalın açıklaması ise beklenen bu gelişmenin teyidi oldu. Bakalım, Shadowhunters önümüzdeki sezonda da benzer bir başarı sağlayabilecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Tür: Yabancı Dizi İzle

Yapım: 2017 ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Film Nasıl dı ?
  • Süper Filmdi
  • Güzel Filmdi
  • Fena Değildi
  • Bu Neydi Laaa
  • Uykum Geldi
  • Buda Film Mi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?